• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/837-2014-06-27-zakonczenie-roku/detail/23442-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

2023.12.20 Szlachetna paczka

„Potrafimy dzielić się z innymi, nawet gdy sami mamy niewiele bo dobro to wynik dzielenia!”
Jak co roku chcąc „podarować” odrobinę uśmiechu osobom starszym, chorym, ubogim i samotnym uczniowie klas III wraz z nauczycielami aktywnie brali udział  w przedświątecznych akcjach charytatywnych. Wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej w Iwoniczu Zdroju  przy udziale „Szlachetnej Paczki”, przygotowaliśmy upominki dla czteroosobowej rodziny z powiatu krośnieńskiego i stroiki bożonarodzeniowe, które otrzymali podopieczni Centrum Medyczno-charytatywnego w Krośnie. Nie   zapominając o osobach potrzebujących z naszej gminy, kilka osób otrzymało od nas piękne świąteczne stroiki i drobne upominki. Mamy nadzieje, że te drobne gesty spowodowały  odrobinę uśmiechu i radości w tych trudnych i niepewnych czasach.

Zobacz foto

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/837-2014-06-27-zakonczenie-roku/detail/23442-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii