• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/2051-2024-04-04-pomoc-zwierzakom.html

2023.12.23 świąteczny czas

Grudzień to wyjątkowy przedświąteczny okres, który w naszej 3 klasie upłynął w miłej i nieco gwarnej atmosferze. Jak co roku miało miejsce wielkie pieczenie i dekorowanie świątecznych pierników. Chcąc podzielić się naszą radością i świąteczną atmosferą wymieniliśmy się własnoręcznie wykonanymi kartkami i życzeniami z uczniami  z innych szkół. W takiej serdecznej, rodzinnej atmosferze upłynął nam przedświąteczny czas a piątkowy  dzień w szkole przy pięknie ustrojonym stole, świątecznych stroikach i przy słodkim poczęstunku.  Wszyscy  zasiedliśmy do naszej klasowej wigilii wspólne śpiewając kolędy.  
Życzymy wszystkim aby ta świąteczna atmosfera utrzymywała się przez cały rok.

Zobacz foto