• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/807-2014-04-13-niedziela-palmowa.html

2023.12.22 apel świąteczny - foto

Boże Narodzenie  to święta wyjątkowe. Wigilijna noc – noc, w której Bóg stał się człowiekiem, jest nam wszystkim dobrze znana. Ten czas rodzi radość i dobroć w sercu każdego człowieka. Dzielenie się opłatkiem, roziskrzona choinka, ciche melodie kolęd przenoszą dorosłych w świat dzieciństwa, a dzieci wzbogacają w przeżycia, do których zawsze będą chętnie wracać we wspomnieniach.

W tym przedświątecznym okresie, w naszej szkole, jak co roku, odbył się uroczysty apel. W piątek 22 grudnia 2023 roku uczniowie klas czwartych  zaprezentowali przed całą społecznością szkolną przedstawienie świąteczne, które przypomniało wszystkim co jest istotą tych Świąt.  Wspólnie zastanawialiśmy się nad pytaniem jednego z bohaterów przedstawienia: „ Ale po co moi mili wszyscy tak się wystroili! Jaki powód tego święta? Czy ktoś jeszcze to pamięta?”

 Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły znane i nieznane  kolędy i pastorałki wykonywane przez solistów z naszej szkoły, występ kolędników ze świetlicy szkolnej oraz dzieci z oddziałów 0. Wspólne kolędowanie,  recytacje i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w uroczysty przedświąteczny nastrój.  Po apelu Pan Dyrektor Arkadiusz Nycz podziękował uczniom i organizatorom oraz złożył serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

Wychowawcy klas czwartych

Zobacz foto