• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/component/search/

2024.03.11 gramy zmysłami


Święta coraz bliżej, a wraz z nimi zadanie Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy zmysłami” – sensoryczna pisanka. Tego dnia przedszkolaki za pomocą zmysłów poznawały pierwsze kwitnące kwiaty i krzewy, rozróżniały jajka pod względem wielkości oraz zwierząt je znoszących, poszukiwały dwóch połówek jaj pasujących do siebie, by finalnie stworzyć własnoręcznie zaprojektowane pisanki wycięte w tekturze. Dzięki kreatywności, naturalnej dziecięcej ciekawości oraz potrzebie doświadczania zmysłowego powstały fantastyczne, unikatowe wzory  pisanek wykonane z połączenia naturalnych i sztucznych elementów.
Katarzyna Pelczarska, Zuzanna Bulanda

Zobacz foto