• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1340-2019-09-23-lekkoatletyka/detail/42296-2019-09-23-ims11.html

Sukces uczennicy z klasy VII b - Zuzanny Bierbasz12 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbył się Powiatowy Konkurs Polonistyczny pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka – p. Tomasza Matuszewskiego -„SANOCKI MISTRZ GRAMATYKI POLSKIEJ”.
Konkurs zorganizowano z myślą o uczniach klas VII i VIII szkół podstawowych powiatu sanockiego, którzy, w niełatwym teście, chcieli sprawdzić poziom swojej wiedzy dotyczącej języka ojczystego, zwłaszcza poprawności językowej.
Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy VII b, które poznawały gramatykę języka polskiego pod okiem p. Renaty Małek, przy współpracy p. Jakuba Stępniaka. Opiekunem w czasie wyjazdu do Sanoka był p. Paweł Niemiec.
Zuzia Bierbasz wykazała się doskonałą znajomością polskiej gramatyki i zdobyła WYRÓŻNIENIE. Na uwagę zasługuje fakt, że na przygotowanie się do konkursu było mało czasu (tydzień), i że trzeba było konkurować także z uczniami klas ósmych.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów – polonistycznych i nie tylko.
Więcej informacji: http://sp1.sanok.pl/aktualnosci/17556/sanocki-mistrz-gramatyki-polskiej/

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1340-2019-09-23-lekkoatletyka/detail/42296-2019-09-23-ims11.html

Losowe zdjęcia z galerii