• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/2074-2024-05-28-wycieczka-do-krakowa.html

2024.04.05 Klasy 1-3 na rewii na lodzie w Sanoku

 

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w niecodziennym widowisku artystycznym. 5 kwietnia wraz z opiekunami wybrali się na spektakl teatralny na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Piękna scenografia, wspaniałe kostiumy, mnóstwo efektów specjalnych, to tylko niektóre z elementów tego widowiska. Zachwycająca jazda figurowa artystów na lodzie zapierała dech w piersiach. Wszyscy z zachwytem oglądali lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Była to wspaniała uczta dla widzów, która wszystkim uczestnikom bardzo się podobała.

zdjęcia