• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/104-lekcja-polskiego-w-terenie-2010-odrzykon/detail/4139-100-1964.html

Szkolny Dzień Zdrowia

W dniu 22 maja 2024r. obchodziliśmy Szkolny Dzień Zdrowia. Spotkanie pod hasłem Przepis na zdrowe życie miało dwie odsłony. Podczas gdy jedna z grup uczniów na spotkaniu z Panią dietetyk zgłębiała wiedzę na temat zdrowego stylu życia, druga mierzyła się z quizem na ten sam temat, aby po chwili wziąć udział w zajęciach z aerobiku prowadzonych przez Panią Elżbietę Pawłucką. Zgodnie z przysłowiem: W zdrowym ciele, zdrowy duch trenowaliśmy tego dnia zarówno umysły, jak i ciała. Mamy nadzieję, że informacje przekazane uczniom przez naszych gości wpłyną pozytywnie na ich codzienność i zachęcą do jeszcze większego dbania o siebie.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza i Szkolnego Koła PCK

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/104-lekcja-polskiego-w-terenie-2010-odrzykon/detail/4139-100-1964.html

Losowe zdjęcia z galerii