• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

2024.05.22 Wycieczka klas pierwszych do Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku

 

Dnia 22 maja uczniowie wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Skansenu w Sanoku. Głównym celem wycieczki było przybliżenie wyglądu dawnej wsi, zapoznanie z jej architekturą, kulturą. Poznanie życia ludzi sprzed dziesiątek lat, codziennego ich zmagania z przyrodą i żywiołami. Dzieci zobaczyły jak wyglądała szkoła, lekcje, sala lekcyjna, jak żyli i funkcjonowali mieszkańcy wsi dawniej. Uczniowie zwiedzili galicyjski rynek, wnętrza chat, wystawę poświęconą zabawkom i czasom dzieciństwa. Zapoznali się z zawodami szewca, lekarza, piekarza, rolnika w czasach z przełomu XIX-XX wieku. Po wysłuchaniu wszystkich informacji, obejrzeniu poszczególnych obiektów udaliśmy się na lody i w drogę powrotną.

zdjęcia

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

Losowe zdjęcia z galerii