• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/104-lekcja-polskiego-w-terenie-2010-odrzykon/detail/4139-100-1964.html

2024.05.23 Gminna Olimpiada im. Kuriera Jana Łożańskiego klas I-III w Zarszynie

 

Dnia 23 maja uczniowie klas I-III rywalizowali na Olimpiadzie im. Jana Łożańskiego w Zarszynie między drużyną z Zarszyna, Pielni i Odrzechowej. Nasi uczniowie zostali podzieleni na dwie drużyny. Zadaniem dzieci było odpowiadanie na pytania związane z sylwetką lokalnego bohatera narodowego Jana Łożańskiego, udzielaniu odpowiedzi ustnych, pisemnych oraz wykonywaniu  zadań sprawnościowych. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat życia bohatera, wiadomościami matematycznymi, przyrodniczymi i językowymi. Rywalizowali w konkurencjach: rzut do kosza, skoki w worku, biegi  przez przeszkody, rzuty do celu czy skoki. Najlepszą drużyna została drużyna nr 2 Szkoła Podstawowa w Besku, drugie miejsce Szkoła Podstawowa w Zarszynie, trzecie miejsce Szkoła Podstawowa w Odrzechowej, czwarte miejsce Szkoła Podstawowa w Pielni i piąte miejsce druga drużyna szkoła Podstawowa w Besku. Gratulujemy naszym uczniom zajęcia I miejsca. Dziękuję za pomoc rodzicom w przygotowaniu dzieci do Olimpiady.

zdjęcia

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/104-lekcja-polskiego-w-terenie-2010-odrzykon/detail/4139-100-1964.html

Losowe zdjęcia z galerii