• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/2051-2024-04-04-pomoc-zwierzakom.html

Spotkanie z ratownikiem

Spotkanie z ratownikiem medycznym

            W środę 5 czerwca w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Patrykiem Surmaczem – ratownikiem medycznym Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak postępować w przypadku zatrzymania akcji serca, zakrztuszenia czy omdlenia. Dzięki niezwykle interesującym warsztatom dzieci i młodzież szkolna mogli rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie udzielania pomocy poszkodowanym.

            Mamy nadzieję, że przekazanych nam informacji nigdy nie będziemy musieli zastosować w sytuacji zagrażającej czyjemuś życiu lub zdrowiu, jednak fakt, że wiemy w jaki sposób należy postąpić, sprawia, iż czujemy się bezpieczniejsi. Panu Patrykowi składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy ponownie.

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK oraz Szkolnego Klubu Wolontariusza