• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1725-2024-04-02-dzien-swiadomosci-autyzmu.html

2024.05.21 kurtyna wyobraźni

21 maja w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku odbył się przegląd teatralny Kurtyna wyobraźni (XVI edycja), podczas którego zaprezentowały się uczennice naszej szkoły. Skecze: "W ambasadzie" (Nikola Szałankiewicz i Amelia Kseniak) oraz "Wywiadówka" (Anna Kseniak, Hanna Czapor, Maja Fydryk, Marlena Fydryk,  Julia Żółkiewicz, Iza Kapłon) wywołały salwy śmiechu u widzów i organizatorów imprezy.
Oprócz części artystycznej odbyło się również rozdanie nagród z trzech konkursów zorganizowanych przez CDN w Sanoku: "Wirtualnych potyczek ortograficznych", konkursu plastycznego oraz wiedzy o teatrze.
Nasza uczennica Zuzanna Semenowicz zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie ortograficzno-informatycznym „Wirtualne potyczki ortograficzne”, a Antoni Saj, uczeń klasy Va wyróżnienie w tym samym konkursie.

Zobacz foto

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1725-2024-04-02-dzien-swiadomosci-autyzmu.html

Losowe zdjęcia z galerii