• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1725-2024-04-02-dzien-swiadomosci-autyzmu.html

2024.06.05 Dzień Mamy i Taty w klasach I

 

5 czerwca w GOK-u w Besku odbyła się uroczystość dla Mamy i Taty przygotowana przez uczniów klas I. Podczas występu artystycznego pt. „Serce i kwiaty dla Mamy i Taty” dzieci dołożyły wszelkich starań, aby spotkanie było  wyjątkowe. Mali artyści z serca wyrecytowali, wytańczyli i wyśpiewali jak bardzo swoich Rodziców kochają i jak ważnymi osobami są w ich życiu. Miło było patrzeć na dumne i uśmiechnięte twarze Rodziców, na których jednocześnie nie dało się ukryć wzruszenia. Nad przebiegiem tej podniosłej i niezwykle rodzinnej uroczystości czuwali wychowawcy klas.

zdjęcia

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1725-2024-04-02-dzien-swiadomosci-autyzmu.html

Losowe zdjęcia z galerii