• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/2074-2024-05-28-wycieczka-do-krakowa.html

2024.06.07 Miedzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2024 -FINAŁ

W piątek, 7.06.2024 odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Programistyczny Konkurs Baltie 2024. Na liście obejmującej Polskę, Słowację i Czechy znalazło się 418 zawodników. Gościliśmy u siebie szkoły:
ZSS Ustrzyki Dolne
SP2-NSS, Ustrzyki Dolne
ZSP Olszanica
ZSL, Ustrzyki Dolne

Zawodnicy byli podzieleni na kategorie, ale tak naprawdę walczyli ze sobą, ponieważ zadania są jednakowe dla wszystkich. Każdy może zdobyć LAUREATA, wystarczy, że rozwiąże więcej zadań. Zadania w tym roku, jak zwykle były BARDZO!!! trudne. Tylko 4 na 12 było statycznych. W wyniku rywalizacji zdobyliśmy dwa tytuły finalisty:

FINALISTA

Aleksander Lewicki 6a
Szymon Kurpiel 6a

 

Gratuluję!!!

zdjęcia

osiągnięcia Baltie