• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

SUKCES RADOSŁAWA SZULA Z 7A”BRITISH OR AMERICAN?” – czyli co wiemy o krajach anglojęzycznych.
Niedawno w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku odbyła się  XXIV edycja powiatowego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych i języku angielskim „British  or American”. Uczniowie z Sanoka i okolic zaprezentowali olbrzymią wiedzę z zakresu historii, geografii, literatury, filmu, polityki, sportu i muzyki, a to wszystko w języku angielskim. W tym roku do konkursu w konkursie wzięło udział ponad 200 uczniów, a do finału powiatowego zakwalifikowało się 56 uczniów reprezentujących szkoły z całego powiatu. Wśród grona najlepszych znalazł się nasz uczeń Radosław Szul z 7a, który zdobył III miejsce.
Konkurs objął swoim patronatem Burmistrz Miasta Sanoka, co więcej został on zaakceptowany i wpisany jest na listę konkursów Kuratora Oświaty -  laureaci czyli zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymują dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich.
Wielkie gratulacje dla Radka

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

Losowe zdjęcia z galerii