• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/104-lekcja-polskiego-w-terenie-2010-odrzykon/detail/4139-100-1964.html

2024.06.12 Mistrz Czytania 2024

Dnia 12 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy ,,Mistrz Czytania 2024,, . Wzięło w nim udział  18 uczniów z klas I-III.

 

Celem konkursu było m.in. kształtowanie umiejętności pięknego czytania, budzenie zainteresowania wartościową literaturą, nauka współzawodnictwa w miłej atmosferze, wdrażanie do samodzielnej pracy oraz rozwój umiejętności podejmowania szybkiej decyzji. Uczestnicy w czasie konkursu czytali fragmenty znanych im lektur. Najlepszym podsumowaniem organizowanych konkursów czytelniczych jest to, że uczniowie chętnie wypożyczają książki, a czytanie jest dla nich przyjemnością i wyprawą we wspaniały świat wyobraźni. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych.  Na wszystkich uczestników czekały wspaniałe nagrody książkowe i dyplomy.

zdjęcia

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/104-lekcja-polskiego-w-terenie-2010-odrzykon/detail/4139-100-1964.html

Losowe zdjęcia z galerii