• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

2014.01.14 Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców

W dniach 14-15.01. 2014 Zespole Szkół w Besku odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej  dziewcząt i chłopców.

W zawodach wzięły udział drużyny z Sanoka, Zarszyna, Niebieszczan, Strachociny, Tarnawy Dolnej oraz Beska, jako gospodarza turnieju. Zawody rozegrano systemem: „każdy z każdym”.

Nasi reprezentanci, w wyniku zaciętej walki,  jednakże w duchu fary play, pokonali Gości, tym samym awansując do zawodów rejonowych.

Grupa dziewcząt;                                                         
1.Besko – Niebieszczany        17:1                                           
2.Tarnawa – Zarszyn                2:5                                     
3.Besko - Tarnawa                   15:1                                                                         
4.Niebieszczany - Zarszyn      2:8                                 
5.Besko – Zarszyn                   14:1                                          
6.Niebieszczany – Tarnawa   3:4                    

Grupa chłopców:
1.Besko - Strachocina            9:5  
2.Tarnawa – Zarszyn              4:7  
3.Besko   - Sanok                   12:2  
4.Strachocina – Sanok         13:1
5.Besko – Tarnawa               11: 9  

6.Zarszyn – Strachocina      10:7

7.Besko – Zarszyn                 5: 4
8.Strachocina – Tarnawa     6:5            

                                                                                     
Drużynę dziewcząt reprezentowały:                        

 

1.       Małgorzata Hajduk
2.       Gabriela Rymarowicz
3.       Monika Białowąs
4.       Weronika Białowąs
5.       Anna Stapińska
6.       Patrycja Nycz
7.       Patrycja Bor
8.       Oliwia Kijowska
9.       Karolina Teleżyńska
10.      Laura Czech

 

Drużynę chłopców reprezentowali:

1.       Kamil Suwała
2.       Jakub Pojnar
3.       Piotr Zawojski
4.       Paweł Szałankiewicz
5.       Karol Kijowski
6.       Dawid Mermer
7.       Piotr Tworzydło
8.       Jakub Wołczański
9.       Piotr Deptuch
10.   Gabriel Kostka
11.   Kacper Laner
12.   Rafał Nycz

Zawodnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

Losowe zdjęcia z galerii