• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1319-2019-06-02-dzien-dziecka.html

2013.12.17 Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy

We wtorek 17 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sanoku reprezentacja chłopców naszej szkoły uczestniczyła w rozgrywkach mini piłki ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2013/2014.
W turnieju brały udział reprezentacje 5 szkół podstawowych powiatu sanockiego:                                  (SP1 Sanok, SP 3 Sanok, SP 4 Sanok, SP Niebieszczany i SP Besko), które podzielono na 2 grupy.                                                                                                 
Uczniowie nasi trafili do grupy II-giej wraz z SP Nr 3 Sanok. Po bezapelacyjnym zwycięstwie awansowaliśmy do półfinału. W półfinale spotkaliśmy się z drugą drużyną  grupy I-szej  - SP 4 Sanok, z którą to też zwyciężyliśmy bez problemu. W finale ( tradycyjnie od kilku lat ), spotkali się uczniowie SP Besko i SP Nr 1 Sanok. Do przerwy mecz był wyrównany, jednak po zmianie stron rywalizacja stała się bardziej zacięta, nasi szczypiorniści okazali się lepsi zwyciężając 9:5


Szkołę naszą reprezentowali:
Mermer  Michał  6C
Schmidt Michał  6C
Zajączkowski Dominik 6C
Kwiatkowski Krystian 6C
Piwko Jakub 6B
Folta Miłosz 6A
Kijowski Bartek  5A


Rezerwowi:
Janik Dawid 6B
Szajna Mateusz 6B
Kapłon Filip 5B
Trygar Adrian 6C
Janusz Tworzydło (opiekun)
Tym samym nasi chłopcy po raz drugi z rzędu są mistrzami powiatu. Za godne reprezentowanie naszej szkoły i bardzo dobrą grę DZIĘKUJEMY jednocześnie życzymy dalszych sukcesów w następnych etapach rozgrywek.

Janusz Tworzydło

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1319-2019-06-02-dzien-dziecka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1319-2019-06-02-dzien-dziecka.html

Losowe zdjęcia z galerii