• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

2014.02.20 Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

20 lutego  uczniowie :Gabriela Szul klasa 6b, Miłosz Bajgier klasa 6a, Michał Schmidt klasa 6c reprezentowali szkołę  w III edycji POWIATOWEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO   DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „ MŁODY PRZYRODNIK” który odbył się w Gimnazjum Nr 2 im. Królowej Zofii w Sanoku. Organizatorem konkursu było Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku oraz Aneta Pelc – doradca metodyczny .

Uczniowie nasi w  konkursie indywidualnym zdobyli wyróżnienia, w rywalizacji zespołowej uplasowali się poza podium. Za godne reprezentowanie szkoły i przygotowanie do konkursu dziękuję.
                                                                                                    

Jadwiga Mermer

Losowe zdjęcia z galerii