• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/74-festiwal-nauki-2011/detail/2964-dsc6763.html

2014.03.03 Ogólnopolski konkurs "Przeszczep sobie zdrowie"

3 marca odbył się I etap ogólnopolskiego konkursu "Przeszczep sobie zdrowie". Konkurs ten objęli swoim patronatem: Minister Zdrowia – Bartosz Arłukowicz, Wojewoda Zachodniopomorski – Marcin Zydorowicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego - Olgierd Geblewicz , Prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek, Zachodniopomorski Kurator Oświaty – Maria Borecka , Poseł do parlamentu europejskiego Sławomir Nitras, Rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego – prof. dr hab. n. med. Andrzej Ciechanowicz, www.dawca.pl    Paweł Klikowicz.
Siedmoro ucznów naszego gimnazjum zmagało się z 30 zadaniami, dotyczącymi zagadnień związanych z anatomią człowieka i transpantologią. Cała siódemka wykazała się dużą wiedzą i została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego, który odbedzie się 28 kwietnia. Nasi eksperci w dziedzinie anatomii człowieka to: Monika Białowąs, Weronika Białowąs, Aleksandra Piwko, Aleksandra Wielobób, Weronika Pietrasz, Krzysztof Szałankiewicz, Sandra Szałankiewicz. Wszystkim gratuluję i życzę powodzenia w kolejnym etapie.
Magdalena Szałankiewicz

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/74-festiwal-nauki-2011/detail/2964-dsc6763.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/74-festiwal-nauki-2011/detail/2964-dsc6763.html

Losowe zdjęcia z galerii