• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/357-2014-01-21-gimbal.html

2014.03.20 Piłka ręczna chłopców

Nasi chłopcy w finale wojewódzkim.
Piłkarze ręczni szkoły podstawowej wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.
W czwartek  20 marca, chłopcy rozgrywali półfinał wojewódzki w mini piłce ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

2014 03 20 pilka reczna chlopcy23

zobacz foto

 Do naszej hali sportowej przyjechały po dwie najlepsze drużyny z rozgrywek rejonowych;
-  Szkoła Podstawowa z Kopytowa
-  Szkoła Podstawowa nr 7 z Krosna
-  Szkoła Podstawowa z Grabownicy
-  Szkoła Podstawowa z Beska
Turniej rozpoczął uroczyście dyrektor naszej szkoły Pan Arkadiusz Nycz, który powitał wszystkie przybyłe drużyny, życząc im zwycięstwa w sportowej rywalizacji.
Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”.
Oto wyniki poszczególnych spotkań w kolejności nich rozgrywania:
•    Kopytowa - Grabownica  - 6 : 13
•    Besko -  Krosno -  11 : 5
•    Kopytowa - Besko - 4 : 18
•    Grabownica -  Krosno  - 14 : 14
oraz mecze zaliczone z rozgrywek rejonowych
•    Besko – Grabownica – 8 : 7
•    Kopytowa – Krosno – 3 : 11
Po zakończeniu rywalizacji bezapelacyjnym triumfatorom została drużyna z Beska, która tym samym awansowała do turnieju finałowego, gdzie zagrają 4 najlepsze drużyny z województwa podkarpackiego.
Kolejne miejsca zajęli;
II – SP Grabownica  -   zagra jeszcze o finał w turnieju barażowym
III – SP Nr  Krosno
IV – SP Kopytowa
Po zeszłorocznym brązowym medalu naszych chłopców jest to kolejny awans do 4-ki najlepszych drużyn w województwie.
Oto ci, którzy przyczynili się do tego:
Michał Schmidt – Dominik Zajączkowski ( bramkarz) - Krystian Kwiatkowski –
Michał Mermer -  Kuba Piwko – Bartek Kijowski – Miłosz Folta
oraz  rezerwowi
Jakub Marchel, Dawid Janik, Mateusz Szajna, Filip Kapłon, Dominik Teleżynski, Adrian Bolanowski, Paweł Hajduk, Dominik Gałkowski, Hubert Hynał
Klasyfikacja najlepszych strzelców:
1. Jakub Piwko – 8 bramek
2. Bartek Kijowski – 6 bramek
3. Michał Schmidt – 5 bramek
4. Michał Mermer – 5 bramek
5. Miłosz Folta – 1 bramka
oraz Dominik Zajączkowski – najbardziej zaskakująca bramka turnieju, strzelona przez naszego bramkarza ze swojej połowy boiska.
Mam nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku nasi szczypiorniści zdobędą medal rozgrywek wojewódzkich , czego im serdecznie życzymy trzymamy kciuki.
POWODZENIA !!!

Opiekun drużyny: Janusz Tworzydło

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/357-2014-01-21-gimbal.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/357-2014-01-21-gimbal.html

Losowe zdjęcia z galerii