• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/

2014.03.28 Dzień chemiczny

Dnia 28 marca w naszej szkole zorganizowany został „dzień chemiczny”. Uczniowie wykonywali doświadczenia chemiczne pod okiem panów Patryka Dormowicza i Łukasza Nuckowskiego - pracowników Katedry Centrum Chemii w Małej Skali w Toruniu. W trakcie warsztatów nasi goście przeprowadzili na hali sportowej pokaz efektownych doświadczeń chemicznych, w których wzięła udział społeczność zarówno Gimnazjum jak i Szkoły Podstawowej. Pokaz ten dostarczył nam wielu emocji i wywołał uśmiech na twarzy. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zaowocuje w przyszłości i pozwoli nam z zaciekawieniem spojrzeć na otaczający nas świat.

Zobacz foto

Losowe zdjęcia z galerii