• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1529-2022-09-20-rzepka/detail/48373-2022-09-20-rzepka.html

2016.06.08 Wycieczka strażników

W dniu 8 czerwca strażnicy młodsi w asyście strażników energii odwiedzili Pana Dyrektora, Arkadiusza Nycza, któremu przekazali gadżety promujące oszczędzanie energii w naszej szkole oraz uhonorowali przypinką strażnika energii. Dyrektor zachęcał do oszczędzania energii zarówno w szkole jak i w domu. Następnie wybrali się do Urzędu Gminy Besko, gdzie odwiedzili Pana wójta Mariusza Bałabana oraz Panią Magdalenę Dudę -koordynatora z ramienia Gminy projektu euronet 50/50 max.

 2016 06 08 straznicy gmina13

 zobacz foto

Celem wizyty było poinformowanie o postępach działań prowadzonych przez uczniów i pracowników szkoły zmierzających do zmniejszenia zużycia energii w szkole. Strażnicy dowiedzieli się, jak prowadzone są obliczenia i na czym polegają, zapewniając jednocześnie o swoim zaangażowaniu w akcję oszczędzania. Uczniowie poinformowali o konkursie na plakat, ruchomy obrazek, prezentację i film. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi na zakończeniu klas trzecich oraz zakończeniu roku szkolnego. Wójt gminy opowiedział o działaniach prowadzonych na terenie gminy oraz perspektywach rozwoju. Zwrócił uwagę na znaczenie oszczędzania nie tylko w aspekcie ekonomicznym, ale również zdrowia.

Strażnicy otrzymali w nagrodę za zaangażowanie drobne upominki. Wójt gminy w ramach podsumowania pierwszego roku akcji oszczędzania w naszej szkole obiecał również wycieczkę dla strażników do zapory wodnej na Solinie.

 

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1529-2022-09-20-rzepka/detail/48373-2022-09-20-rzepka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1529-2022-09-20-rzepka/detail/48373-2022-09-20-rzepka.html

Losowe zdjęcia z galerii