• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/pielegniarka-szkolna/34-uncategorised/2115-2024-10-11-den-apel.html

Turniej strzelecki

W naszej szkole, w tym roku odbyła się już trzecia edycja Szkolnego Turnieju Strzeleckiego. Uczniowie startowali w konkurencjach strzelania z pistoletu na dystansie 15 m oraz karabinka w trzech postawach na dystansie 25 m.
Gratuluję wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników.
Robert Kasprzyk