• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

Artykuły

Zawody gimnazjalistów w piłce ręcznej 2012

28 lutego 2012 roku w naszej szkole odbył się zawody gimnazjalistów w piłce ręcznej. Przypominamy, że chłopcy zajęli pierwsze miejsce w powiecie, dostając się do etapu rejonowego. Nasi gimnazjaliści nie byli łatwym przeciwnikiem, jednak nie udało im się „przejść” do półfinałów województwa. Zdobyli 3 miejsce, więc stanęli na podium. Jak pisał Paulo Carlo "Klęski się zdarzają. Nikt ich nie uniknie. Dlatego czasem lepiej przegrać bitwę o swoje marzenia niż zostać pokonanym, nie wiedząc po co się walczyło." Jeszcze nie raz będziecie naszą dumą i pokażecie na co Was stać. Wierzymy w Was !
Zobacz foto

Losowe zdjęcia z galerii