• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/

Artykuły

Zabawa karnawałowa na rzecz szkoły

26 stycznia 2013r. w GOK-u odbyła się "Zabawa Karnawałowa" zorganizowana przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Besku. W przepięknej sali goście bawili się wraz z zespołem muzycznym "Butterfly". Na zabawie gościnnie wystąpił instruktor tańca towarzyskiego Adam Robel z partnerką, prezentując mix tańców towarzyskich. Swoim występem porwał wszystkich do "walczyka różanego". Podczas zabawy odbyła się licytacja koszulek mistrzów Polski PBS Ciarko, Asseco Resovia Rzeszów, Przełomu Besko, Albumu zwierząt leśnych oraz innych przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Biorący udział w licytacji byli bardzo hojni. Bal trwał do białego rana. Wszyscy w szampańskich nastrojach wrócili do domu. Rada Rodziców i Dyrekcja serdecznie dziękują wszystkim, którzy uświetnili zabawę. Mamy nadzieję, że kolejne będą równie udane.

Zobacz foto

Losowe zdjęcia z galerii