• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/

Artykuły

IX turniej siatkówki

IX TURNIEJ SIATKóWKI DRUŻYN NIEZRZESZONYCH O PUCHAR WóJTA GMINY BESKO
Piękne asy serwisowe, potężne zbicia, wspaniałe bloki, walka do ostatniego punktu i wielkie emocje, a przede wszystkim dobra zabawa. - wszystko to można było zobaczyć na Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Besko Mariusza Bałabana., który w sobotnie przedpołudnie 16.02.2013r. rozegrany został w hali sportowej Zespołu Szkół w Besku. Podobnie jak zeszłym roku zainteresowanie zawodami było bardzo duże.
Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn: PBS SANOK, DWóJKA I PRZYJACIELE, SÂ! LEPSI, BAD BOYS, IŻOWSCY.PL, TEAM ŁÂ!CCY, PISTONY, ORŁY MYMOA?, NIEPOZORNI oraz SAMORZÂ!DOWCY Z MIKROREGIONU KOSKOVCE.

tak było w 2012

zdjęcia

Losowe zdjęcia z galerii