• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1379-2019-12-16-zielona-szkola/detail/43480-2019-12-16-zielona-szkola.html

Artykuły

Konkurs "Warzywkowo"

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w konkursie „Warzywkowo. Dołącz do Drużyny Florka”.

zagłosuj na naszych zawodników - naszą szkołę

sprawdź miejsce naszej szkoły

potrzebny jest adres email jako potwierdzenie

... lub rejestracja na stronie

... głosuj codziennie :)

... a może dołączysz do drużyny?

zdjęcia

Prezentacja „Warzywkowo. Dołącz do drużyny Florka”

Konkurs rozwija aktywność, systematyczność oraz koncentrację uwagi u dzieci. Uczniowie będą poznawać świat przyrody. Nauczą się systematyczności, odpowiedzialności i konsekwencji. Wysianie i pielęgnacja własnych roślin może stać się dobrym pretekstem do poruszania tematu zdrowego odżywiania. Samodzielnie, choć pod okiem rodzica, wykonanie zadań związanych z uprawą własnych warzyw dostarczy wiele radości uczestnikom akcji. Zastosowanie warzyw w konkursie „Warzywkowo” rozszerza temat ekologii i edukacji o element związany ze zdrowym odżywianiem, co ma ogromne znaczenie w okresie wczesnoszkolnym. Warzywa to także wszechstronny temat do rozwinięcia dodatkowych aktywności dziecka poprzez porady ogrodnicze, ciekawostki, zabawy i mini konkursy.

Więcej informacji na stronie www.warzywkowo.pl

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1379-2019-12-16-zielona-szkola/detail/43480-2019-12-16-zielona-szkola.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1379-2019-12-16-zielona-szkola/detail/43480-2019-12-16-zielona-szkola.html

Losowe zdjęcia z galerii