• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1410-2020-11-21-dzien-zyczliwosci/detail/44487-2020-11-21-dzien-zyczliwosci.html

Artykuły

FINAŁ TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

MAMY FINAŁ CENTRALNY, W XXXVI EDYCJI OGóLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ!

Adrian, jesteś bardzo wielki!

I miejsce w województwie

gratulacje dla Adriana Grzesika oraz opiekuna... Roberta Kasprzyka

zdjęcia

...tak trzymać ... mimo przeciwności losu... kierunek Kołobrzeg:)

...to musiało nastąpić:)...2010

W Medyni Głogowskiej 8.05.2013r. odbyły się XXXVI Eliminacje Wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież zapobiega pożarom. Brał w nich udział uczeń naszego gimnazjum Adrian Grzesik, który wcześniej zwyciężył w eliminacjach powiatowych w Sanoku. Po napisaniu trudnego testu, uczestnicy turnieju zwiedzali Centrum garncarstwa i kościół parafialny, malowniczo położonej Medyni Głogowskiej. Po ogłoszeniu wyników okazało się, ze Adrian przeszedł z bardzo dobrym wynikiem do finałowej „piątki”. W finale każdy z uczestników odpowiadał na trzy pytania przed składem sędziowskim turnieju. Emocje sięgały zenitu do ostatnich chwil, ale okazało się ze Adrian był najlepszy i zasłużenie wygrał. Adrian w OTWP startuje od wielu lat, dwa lata wcześniej na etapie wojewódzkim w Tarnobrzegu do finału zabrakło mu jednego punktu. Teraz kolejne wyzwanie, bo za miesiąc w Kołobrzegu etap ogólnopolski. Emocje dla Adriana i opiekuna z ramienia szkoły, a także strażaków z Beska gwarantowane!

Robert Kasprzyk

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1410-2020-11-21-dzien-zyczliwosci/detail/44487-2020-11-21-dzien-zyczliwosci.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1410-2020-11-21-dzien-zyczliwosci/detail/44487-2020-11-21-dzien-zyczliwosci.html

Losowe zdjęcia z galerii