• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1319-2019-06-02-dzien-dziecka.html

Artykuły

III miejsce w zawodach z zakresu pierwszej pomocy

III MIEJSCE

W ZAWODACH Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY

O PUCHAR RATOWNIKóW GRUPY BIESZCZADZKIEJ GOPR!!!

16 maja 2013 r uczennice klas trzecich, w składzie: Kinga Niedobecka, Patrycja Suwała, Marlena Szul, reprezentowały naszą szkołę w zawodach o Puchar Ratowników Bieszczadzkiej Grupy GOPR. Zawody odbyły się w Sanoku w Zespole Szkół nr 5 i składały się z etapu teoretycznego (test) oraz praktycznego. Dziewczyny dały sobie radę na tyle dobrze, że ulokowały się na III miejscu, pokonując tym samym 10 innych drużyn. Oceniane były umiejętności zachowania się w stanach zagrożenia życia i zdrowia związanych ze złamaniami, krwotokami, oparzeniami, epilepsją, omdleniem oraz technika resuscytacji. Mieliśmy również okazję uczestniczyć w prezentacji grupy GOPR, pokazie ratownictwa oraz w szkoleniu z zakresu AED.  Po sukcesie i dniu pełnym emocji, wróciłyśmy do szkoły w dobrym humorze z pucharem, dyplomami i nagrodami.

JESZCZE RAZ GRATULUJEMY SUKCESU!!!!

Zobacz foto

 

Opiekun

Magdalena Szałankiewicz

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1319-2019-06-02-dzien-dziecka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1319-2019-06-02-dzien-dziecka.html

Losowe zdjęcia z galerii