• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

Artykuły

IV miejsce w województwie

...IV miejsce w województwie

zdjęcia

21.05.2013 r. w Głogowie Małopolskim w obiektach Zespołu Szkół i na Miasteczku Ruchu Drogowego przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Nasze gimnazjum i jednocześnie powiat sanocki reprezentowała drużyna w składzie: Marlena Szul, Adrian Grzesik, Jakub Wojtasik oraz w rezerwie Klaudia Szul.

Turniej rozpoczął się od napisania testu, później reprezentacje 23 powiatów przeszły na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji. Po uroczystym rozpoczęciu turnieju nasza drużyna przeszła na miasteczko ruchu drogowego. Przejazd wylosowanymi trasami zakończył się dla nas stratą tylko jednego punktu. Następnie drużyna miała do pokonania tor przeszkód. Tutaj szczęście nam nie sprzyjało i dał o sobie znać stres. Większość punktów ujemnych dostaliśmy na łatwiejszych przeszkodach.

Następnie wróciliśmy do szkoły aby wziąć udział w zadaniu z pomocy przedmedycznej. Nasi uczniowie musieli udzielić pomocy poszkodowanemu w wyniku wypadku kierowcy skutera. Za to zadanie otrzymaliśmy 9 punktów (na 10 możliwych). Później pozostało nam już tylko czekać na ogłoszenie wyników. Korzystając z gościnności szkoły w oczekiwaniu na podsumowanie zostaliśmy zaproszeni na obiad

Podczas oficjalnego zakończenia XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla uczniów szkół gimnazjalnych okazało się, że nasza drużyna zdobyła czwarte miejsce. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Miejsce pierwsze zajęła drużyna z Gimnazjum w Czarnej, miejsce drugie – drużyna z Gimnazjum w Iwoniczu, miejsce trzecie – drużyna z Gimnazjum w miejscowości Wielkie Oczy. Nasza drużyna otrzymała piękny puchar, dyplomy, nagrody rzeczowe i gratulacje od organizatorów turnieju. Wiceprezes Zarządu Okręgowego PZM w Rzeszowie p. Jan Jędrzejko szczególne podziękowania skierował również do opiekunów drużyn za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie młodzieży do turnieju i dbałość o wychowanie świadomych i odpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego.

Robert Kasprzyk

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci.html

Losowe zdjęcia z galerii