• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/informacje-o-szkole/52-bip.html

Artykuły

Laureaci i Finalistka

 MAMY TROJE LAUREATóW I FINALISTKA?.

W Gimnazjum nr 4 w Sanoku odbył się finał  międzypowiatowego konkursu „Znam swoje ciało”, w którym udział wzięło 37 uczniów gimnazjów z powiatów sanockiego, bieszczadzkiego oraz leskiego, wyłonionych spośród ponad 250 startujących w eliminacjach szkolnych.

Uczestnicy konkursu finałowego startowali w trzech konkurencjach. W pierwszej – mieli do rozwiązania test składający się z 36 pytań. Drugą stanowił interaktywny test komputerowy dotyczący budowy oka, przygotowany specjalnie na potrzeby konkursu. W trzeciej części gimnazjaliści musieli rozpoznać preparat mikroskopowy związany z budową ciała człowieka oraz opowiedzieć o funkcjach, które są związane z pracą rozpoznanego narządu.

Reprezentanci naszego gimnazjum: Beata Nycz, Kinga Niedobecka, Adrian Grzesik, Natalia Szul – zajęli wysokie miejsca- Beata -2 miejsce, Kinga i Adrian – 4 miejsce, Natalia – 10 miejsce. Więc w gronie społeczności gimnazjalnej mamy troje laureatów i jedną finalistkę konkursu międzypowiatowego. Nie możemy pominąć faktu, że Beatkę Nycz od zwyciężczyni konkursu dzieliły tylko dwa punkty…ech gdyby nie ten układ ruchu i ortograficzna tęczówka…

Szczegółowe wyniki i zdjęcia na esanok.pl

http://esanok.pl/2013/miedzypowiatowy-konkurs-biologiczny-%E2%80%9Eznam-swoje-cialo%E2%80%9D-zdjecia.html

Serdecznie gratuluję sukcesu w konkursie i dziękuję za wspólne trzy lata pracy- za trud, zaangażowanie, za godziny (których nie jestem w stanie zliczyć), za śmiech i łzy, przemierzone kilometry, porządki. Pamiętajcie „ Wiedza nie jest równoważna poświęceniu. Poświęcenie nie jest równoważne radości

 

Magdalena Szałankiewicz

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/informacje-o-szkole/52-bip.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/informacje-o-szkole/52-bip.html

Losowe zdjęcia z galerii