• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1739-2022-05-18-maly-supermatematyk.html

Osiągnięcia uczniów BRD, WORD

Ogólnopolski  konkurs BRD ...Szkoła Podstawowa w Besku
2014/15
II miejsce drużynowo w powiecie(Weronika Semenowicz, Oliwia Kielar, Kamil Ziemiański, Paweł Żółkiewicz)
III miejsce indywidualnie w powiecie- Oliwia Kielar

2013/14
VIII miejsce drużynowo w województwie(Miłosz Bajgier, Szymon Kopecki, Justyna Szałankiewicz, Klaudia Rajter)
XII miejsce indywidualnie w województwie Szymon Kopecki

I miejsce drużynowo w powiecie(Michał Schmidt, Szymon Kopecki, Justyna Szałankiewicz, Klaudia Rajter)
I miejsce indywidualnie w powiecie- Szymon Kopecki
II miejsce indywidualnie w powiecie-  Justyna Szałankiewicz
III miejsce indywidualnie w powiecie- Michał Schmidt

2012/13
I miejsce drużynowo w powiecie(Miłosz Bajgier, Michał Schmidt, Filip Kijowski)udział w eliminacjach wojewódzkich
I miejsce indywidualnie w powiecie- Miłosz Bajgier
II miejsce indywidualnie w powiecie- (Michał Schmidt, Filip Kijowski)

2011/12
IX miejsce drużynowo w województwie(Kijowski  Filip, Nycz Miłosz, Deptuch Piotr)

I miejsce drużynowo w powiecie(Kijowski  Filip, Nycz Miłosz, Deptuch Piotr)
I miejsce indywidualnie w powiecie- Deptuch Piotr
III miejsce indywidualnie w powiecie-  Kijowski Filip


2010/11
I miejsce drużynowo w powiecie(Karol Kijowski, Klaudia Szul, Marzena Rajter)
I miejsce indywidualnie w powiecie- Karol Kijowski
III miejsce indywidualnie w powiecie- Klaudia Szul

2009/10
IX miejsce drużynowo w województwie(Adrian Grzesik, Marlena Szul, Jakub Wojtasik)

I miejsce drużynowo w powiecie(Adrian Grzesik, Jakub Wojtasik, Marlena Szul)
I miejsce indywidualnie w powiecie- Adrian Grzesik
III miejsce indywidualnie w powiecie- Jakub Wojtasik

2008/09
XIII miejsce drużynowo w województwie(Adrian Grzesik, Karolina Mermer, Ewa Mermer)

I miejsce drużynowo w powiecie(Adrian Grzesik, Karolina Mermer, Ewa Mermer)


2007/08
III miejsce indywidualnie w powiecie- Mermer Agnieszka

2006/07
I miejsce drużynowo w powiecie (Edyta Mermer, Olimpia Wilk, Anna Maria Segin), udział w eliminacjach wojewódzkich
II miejsce indywidualnie w powiecie- Edyta Mermer
III miejsce indywidualnie w powiecie- Anna Maria Segin


Konkurs o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie ...Szkoła Podstawowa w Besku

2015/16

Udział w turnieju (Weronika Semenowicz, Oliwia Kielar, Kamil Ziemiański) VI - miejsce drużynowo

2014/15

Udział w turnieju (Weronika Semenowicz, Oliwia Kielar, Kamil Ziemiański) X - miejsce drużynowo

2013/14

I miejsce drużynowo(Michał Schmidt, Szymon Kopecki, Miłosz Bajgier)
I miejsce indywidualnie Michał Schmidt(rower)
IV miejsce indywidualnie Szymon Kopecki

2012/13
III miejsce drużynowo(Miłosz Bajgier, Michał Schmidt, Filip Kijowski)
VII miejsce indywidualnie- Miłosz Bajgier
VIII miejsce indywidualnie- Michał Schmidt

2011/12
VII miejsce indywidualnie- Kijowski Filip

2010/11
II miejsce drużynowo(Karol Kijowski, Klaudia Szul, Marzena Rajter)
IV miejsce indywidualnie- Karol Kijowski

2009/10
I miejsce drużynowo(Adrian Grzesik, Marlena Szul, Jakub Wojtasik)
I miejsce indywidualnie- Marlena Szul(rower górski)
IV miejsce indywidualnie- Jakub Wojtasik(plecak)

2008/09
VIII miejsce indywidualnie- Wojtasik Jakub

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1739-2022-05-18-maly-supermatematyk.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1739-2022-05-18-maly-supermatematyk.html

Losowe zdjęcia z galerii