• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

2016.05.13 Turniej BRD powiat

W dniu 13  maja (piątek) w Jaćmierzu odbył się turniej powiatowy BRD. Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej w ruchu drogowym. Konkurs składa się z testu, zadań dotyczących skrzyżowań, jazdy po miasteczku ruchu drogowego, toru przeszkód oraz praktycznego udzielania pierwszej pomocy. Mimo deszczowej pogody zostały rozegrane wszystkie konkurencje.

2016 05 13 brd powiat13

zobacz foto

Nasze gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie: Filip Kijowski, Szymon Kopecki, Paweł Porawski, opiekun-Robert Kasprzyk. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że najlepszym zawodnikiem z gimnazjów jest Filip zajmując pierwsze miejsce, drugie miejsce Szymon, trzecie Paweł. Wręczono im dyplomy i nagrody rzeczowe. W tej sytuacji nie było wątpliwości, że nasza drużyna zwyciężyła i uzyskała awans do etapu wojewódzkiego. Tym samym kolejny raz obroniliśmy tytuł najlepszej drużyny w powiecie sanockim.

Robert Kasprzyk

...drużyna szkoły podstawowej, ze względu na wyjazdy(roztańczeni...) straciła 3/4 składu, musieliśmy zrezygnować:(

Jerzy Płatek

 

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

Losowe zdjęcia z galerii