• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

2020.12.15 Idą święta

 

Idą Święta , nie o SMS–ie, lecz o kartce pamiętaj

W naszej placówce realizowana była ogólnopolska kampania społeczna pt. „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”. Projekt wpisuje się w szeroko rozumianą profilaktykę e – uzależnień, jak również w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2020/2021 określone przez MEN ( pkt. 4 Wykorzystywanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Bezpieczne i efektywne korzystania z technologii cyfrowych). Uczniowie klas piątych zaangażowali się w pisanie 100 kartek świątecznych dla osób mieszkających lub pracujących w naszej miejscowości. Pocztówki zostały przekazane wraz z życzeniami „ Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: wesołych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie oraz zdrowia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku”.
Koordynatorzy akcji Zuzanna Bulanda, Katarzyna Pelczarska

 

Zobacz foto

Losowe zdjęcia z galerii