• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1725-2024-04-02-dzien-swiadomosci-autyzmu.html

2023.12.01 Wieczór filmowy dla klas młodszych

W piątkowy wieczór w naszej szkole odbył się filmowy wieczór z bajką dla młodszej społeczności naszej szkoły. Jak to bywa w prawdziwym kinie- nie obyło się bez popcornu, pozytywnych emocji i dobrej zabawy. Opiekunowie SU zgodnie z sugestią dzieciaków czarodziejskimi mocami miesiąca grudnia wyświetlili film pt. Kot w butach- ostatnie życzenie, opowiadający przygody wesołego kota podążającego za magiczną Gwiazdką aż po sam czarny, mroczny las… Film nie był przypadkowy, gdyż ukazał wszystkim oglądającym wiarę w magię życzeń, które w sam raz mają dużą moc w grudniu!Przede wszystkim dzięki zbliżającemu się Mikołajowi i Świętą Bożego Narodzenia!
W trakcie wieczoru filmowego zostały także zebrane wolne datki dla brata naszej uczennicy- Adasia Potockiego, który cierpi na schorzenie powodujące zaburzenia w rozwoju i budowie kości. Zebrana kwota to 636 zł. Zostanie ona przekazana w najbliższym czasie na leczenie chłopca.
Idąc myślą życzeń- wierzymy, że Adasiowi uda się pokonać chorobę, a na jego twarzy zagości nieustanny uśmiech

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1725-2024-04-02-dzien-swiadomosci-autyzmu.html

Losowe zdjęcia z galerii