• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/pedagog/34-uncategorised/2096-2024-06-17-mam-talent.html

2026.06.17 Ósmoklasiści nie zwalniają tempa

Dzisiejszy dzień spędziliśmy aktywnie w Krakowie. Najpierw przyszedł czas na sporą dawkę ruchu i świetnej zabawy w GoJump Parku, a następnie uczniowie wzięli udział w drużynowej grze miejskiej, podczas której liczyły się spryt, współpraca i dobra orientacja w terenie.

Nie zabrakło śmiechu, zdrowej rywalizacji i wspólnie spędzonych chwil. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale przede wszystkim szczęśliwi i zadowoleni – a to przecież najważniejsze!

Choć trudno w to uwierzyć, była to już nasza ostatnia wspólna wycieczka w tym składzie. Już niedługo przyjdzie czas rozstania i pożegnań. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten dzień i stworzyć kolejne piękne wspomnienie na zakończenie ośmioletniej szkolnej przygody.

Zobacz foto