• Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP

2019.05.28 Piknik sportowy

Piknik sportowy w Iwoniczu
28 maja bieżącego roku odbył się piknik sportowy w Iwoniczu, związany z obchodami dnia patrona - Witolda Pileckiego. Pierwszymi zmaganiami zawodników był Turniej Trójek Piłkarskich. Drużyn chłopców było 8, a drużyn dziewczyn 6. W składzie naszej szkolnej drużyny chłopców o jak najlepsze miejsca walczyli: Michał Kijowski, Mikołaj Szul, Dariusz Rymarowicz, Beniamin Czyż i Michał Wróbel. Nasza chłopięca ekipa wywalczyła pierwsze miejsce!! Skład dziewczyn wyglądał następująco: Monika Hajduk, Iza Wielobób, Marysia Rymarowicz, Marysia Zubik, Aleksandra Mroczkowska, Aleksandra Żółkiewicz, Weronika Tomporowska, Weronika Pasternak. Nasze dziewczyny walczyły jak lwice o pierwsze miejsce i je wywalczyły! Więc zarówno drużyna chłopców, jak i drużyna dziewczyn z naszej szkoły wspaniałą grą wywalczyły pierwsze miejsca. Po rozgrywkach obie drużyny, bardzo zadowolone, ale także bardzo głodne udały się za zapachem kiełbaski z grilla na stanowisko, gdzie dostali pyszną kiełbaskę. Po zjedzeniu wszyscy zawodnicy udali się na dekorację. Nasi zawodnicy po zgarnięciu medali i pucharów za pierwsze miejsce udali się w drogę powrotną do Beska.