• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/

2020.11.21 Baltie etap wojewódzki

13 baltie rezim

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Baltie 2020 etap wojewódzki

Baltie to graficzny(obrazkowy) system do nauki programowania. Posiada trzy tryby: budowanie, czarowanie, programowanie. W trybie budowania tworzymy scenę z gotowych „klocków”. W trybie czarowania sterujemy czarodziejem. W trybie Programowania układamy program z rozkazów(„klocków”). Następnie czarodziej wykonuje zaplanowane czynności. Rozkazy są w formie graficznej, bardziej „przyjazne” dla człowieka. Konkurs odbywa się na platformie baltie.net w formie on-line. Prace są sprawdzane przez komputer. Maszyna ustala pozycję zawodnika biorąc pod uwagę rozwiązania wszystkich uczestników.

baltie
Baltie 2020 międzynarodowy. Ze względu na pademię... konkurs z edycji 2019/2020 został przełożony na ten rok szkolny. Terminy były przekładane... wiele szkół zrezygnowało z rywalizacji. Również i nasz zespół stracił zawodników. Ostatecznie 21 listopada 2020{falstart zaliczony 14.11(sobota) problemy techniczne}... udało się przeprowadzić etap wojewódzki. Konkurs obejmuje kategorie wiekowe 0-3, 4-6, 7-9, 10-14. Zawodnicy, którzy nie zaliczyli ani jednego zadania, nie weszli do statystyk konkursu.

Nasza szczęśliwa trzynastka programistów:
Banaś Emma 5a SP
Banaś Tymoteusz  7c SP
Galant Karolina 7a SP
Grydyk Kacper 7c SP
Iżowska Marcelina 7b SP
Kortyna Kacper 7c SP
Kurpiel Szymon 3a SP
Lewicki Aleksander 3a SP
Lewicki Ignacy 7c SP
Prorok Oskar 6c SP
Szul Oskar 7c SP
Szul Szymon 6a SP
Ziemiański Szymon 6c SP


Najlepsze miejsca:
0-3
Aleksander Lewicki 3a
1 miejsce w województwie podkarpackim(8 miejsce w kraju)
4-6
Tymoteusz Banaś 7c
9 miejsce w województwie podkarpackim(33 miejsce w kraju)

...pozostałe miejsca w załączeniu

GRATULUJEMY!

zdjęcia

Losowe zdjęcia z galerii