• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/34-uncategorised/1316-mala-rzecz-a-cieszy.html

2021.10.01 Wybory samorządu

01.10.2021 Wybory do SU w klasach młodszych

Pierwszego października 2021 roku w Szkole Podstawowej w Besku zostały przeprowadzone wybory nowych władz Samorządu Uczniowskiego w klasach młodszych. W tym roku o stanowisko przewodniczącego ubiegały się 4 dziewczyny. Były to: Hania Czapor i Emilka Kornasiewicz z kl. IIIb oraz Ala Patronik i Natalka Kielar z kl. IIIa. Wszystkie dziewczyny przedstawiły swoją kandydaturę w sposób bardzo ciekawy, a zarazem kreatywny. Każda kandydatka miała swoją wizję Super Szkoły jednakże, jak to bywa w każdych wyborach zwycięzca jest tylko jeden

Do klas I- III uczęszcza w obecnym roku szkolnym 145 osób. W dniu dzisiejszym swój głos oddało 114 osób, z czego komisja wyborcza ustaliła iż 1 głos jest pusty, a 5 nieważnych. Końcowym zliczeniem głosów ustalono następujące wyniki:PRZEWODNICZĄCY- Hania Czapor (42 głosy)

ZASTĘPCA- Ala Patronik (23 głosy)

SKARBNIK- Natalka Kielar (22 głosy)

Emilka Kornasiewicz uzyskała 21 głosówSerdecznie gratulujemy nowym władzom Samorządu i życzymy owocnej pracy! Wszystkich uczniów natomiast zachęcamy do włączenia się w działalność Samorządu Uczniowskiego w przyszłym roku szkolnym.

Opiekunowie SU klas młodszych

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/34-uncategorised/1316-mala-rzecz-a-cieszy.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/34-uncategorised/1316-mala-rzecz-a-cieszy.html

Losowe zdjęcia z galerii