• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/logopeda/34-uncategorised/1745-konkursy-przyrodnicze-2022.html

2021.10.08 Wycieczka klas czwartych do Zatoru.

8 października klasy czwarte wybrały się na klasową wycieczkę do Zatoru. W tej niewielkiej miejscowości przygotowano dla dzieci fantastyczną atrakcję -park rozrywki z ruchomymi dinozaurami.

            Najbardziej niezwykłym miejscem w DinoZatorlandzie jest ścieżka edukacyjna wiodąca kładką przez las, gdzie podczas spaceru można przenieść się w odległą geologiczną przeszłość i zobaczyć kilkadziesiąt okazów najbardziej fascynujących zwierząt, jakie kiedykolwiek pojawiły się na świecie. Na ścieżce można zobaczyć olbrzymie roślinożerne zauropody, dinozaury pancerne, strasznego T-Rexa oraz wiele innych gatunków dinozaurów, które dają  wyobrażenie ery mezozoicznej, w której żyły te zadziwiające stworzenia. Niespodzianką na trasie są... sikające giganty :) W Dinoparku zwiedzić można też muzeum szkieletów i skamieniałości ale również zabawić się w lunaparku z karuzelami, zjeżdżalniami, autodromem oraz Kinem 5D Extreme oraz zwiedzić park mitologii.

 

Bardzo się wszystkim podobało. Może jeszcze kiedyś się tam wybierzemy...

zdjęcia

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/logopeda/34-uncategorised/1745-konkursy-przyrodnicze-2022.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/logopeda/34-uncategorised/1745-konkursy-przyrodnicze-2022.html

Losowe zdjęcia z galerii